Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

11.12.2012 - 14:03

     5 грудня 2012 р.  Академія приймала учасників Всеукраїнського семінару-практикуму керівників територіальних відділень МАН України та керівників наукових відділень філософії та суспільствознавства «Удосконалення діяльності наукових відділень МАН України в контексті останніх освітніх тенденцій», який був організований Академією праці і соціальних відносин ФПУ (відповідальний від АПСВ – завідувач кафедри соціології та соціального управління Барматова С.П.) спільно з Національним центром «Мала Академія наук України» та Київським регіональним відділенням МАН, з яким у Академії укладена угода про співпрацю.

     У роботі семінару також брали участь студенти Академії, учасники студентського наукового товариства «Асгард» та слухачі Київського відділення МАН.

     Перед  учасниками семінару з вітальним словом виступили в.о. ректора АПСВ ФПУ Буяшенко В.В. , заступник директора з методичної роботи Національного центру «Мала Академія наук України» Лихота С.О. та  завідувач кафедри соціології та соціального управління Барматова С.П. 

    В програмі семінару були передбачені та проведені такі заходи:

  1.        Майстер-класи у соціологічній лабораторії (відповідальний за проведення — доцент кафедри соціології Дембицький С.С., зав. лабораторії    Рєпіна О.), комп'ютерному класі кафедри (відповідальний — лаборант кафедри іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій Білошвець О.) та лабораторії криміналістики (відповідальні за проведення — завідуючий кафедрою кримінального права, процесу та криміналістики Діордіца І.В., зав. лабораторії Блошиневич О.). Під час проведення майстер-класів гості мали можливість не тільки ознайомитися з обладнанням лабораторій і прослухати інформацію про їх роботу, а й безпосередньо попрацювати з програмою обробки соціологічних даних.
  2.        Тренінг «Вміння переконувати. Публічний виступ», який провела для учасників семінару старший викладач кафедри соціології та соціального управління Філь Г.В. Під час тренінгу його учасники були ознайомлені з прийомами найбільш ефективної підготовки та проведення публічного виступу,  отримали від тренера корисні поради та рекомендації.
  3.       Круглий стіл був присвячений презентації міжнародного проекту відділень філософії та суспільствознавства МАН «Соціоterra – майбутнє світу» (науковий керівник проекту — доктор соціологічних наук Барматова С.П.). Гостем його був президент Всеукраїнської громадянської організації «Асоціація природоохоронних територій України» Стеценко М.П. Під час роботи Круглого столу відбувся також відео міст Україна – Росія. На Круглому столі виступили студенти АПСВ: Діброва М.І., Ткачова О.В. та Онищук Р.В.. Іх виступи були зроблені на високому науковому рівні і викликали жваву дискусію серед учасників.

      Під час підведення підсумків роботи семінару Подяками від Національного центру «Мала Академія наук України» за плідну співпрацю між Академією праці і соціальних відносин ФПУ та  Національним центром «МАН України» були нагороджені в.о. ректора АПСВ ФПУ Буяшенко В.В. та завідувач кафедри соціології та соціального управління Барматова С.П.