Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

Польська делегація на чолі з ректором Вищої лінгвістичної школи прибула до Академії з метою зустрітися зі студентами та керівництвом АПСВТ. В ході зустрічі відбулася також презентація спільного проекту АПСВТ та Вищої лігвістичної школи "Подвійний диплом країни Євросоюзу".
07.03.2014 - 12:08

Польська делегація на чолі з ректором Вищої лінгвістичної школи прибула до Академії з метою зустрітися зі студентами та керівництвом АПСВТ. В ході зустрічі відбулася також презентація спільного проекту АПСВТ та Вищої лігвістичної школи "Подвійний диплом країни Євросоюзу".   Зустріч пройшла в надзвичайно приємній обстановці. Ректор Вищої лінгвістичної школи розповів про особливі можливості, які надаються студентам АПСВТ стосовно отримання подвійного диплому країни Єаросоюзу. Власне, відбувся своєрідний майстер-клас польською мовою. Цікаво, що всі присутні із задоволенням та цікавістю слухали пана ректора. Аудиторія схвально реагувала на всі потенційні можливості, які отримують студенти, беручи участь у цьому проекті.  Студенти мали можливість задавати запитання і, звісно, отримали на них вичерпні відповіді і від керівництва Академії, і від керівництва Вищої лінгвістичної школи. Поговорили і про всі переваги даної співпраці, а також про пріорітність отримання диплому країни Євросоюзу, особливо на сучасному етапі розвитку українського суспільства.  Директор Центру зовнішніх зв'язків та інноваційного розвитку  Головко Ярослав Дмитрович зазначив, що така можливість надається лише студентам Академії, а разом з нею і ряд інших переваг, зокрема:

  • практика на підприємствах Польщі;
  • отримання Шенгенської мультивізи;
  • навчання з студентами різних країн;
  • можливість працевлаштування в міжнародних компаніях;
  • можливість отримання стипендії від 400 євро та грантівна продовження навчання в провідних країнах Європи (Велика Британія, Німеччина, Голландія тощо).