Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

17.12.2014 - 13:14

16 грудня Академія відкрила двері для найкращих і найвибагливіших гостей - майбутніх абітурієнтів українських вищих навчальних закладів.

Гості Дня відкритих дверей - учні шкіл і коледжей - мали змогу підтвердити свій вибір майбутньої професії завдяки тесту на визначення професійного типу особистості, а також відвідати презентації спеціальностей і напрямів підготовки, підготовлені для них кожним факультетом. Екскурсія Академією дозволила учасникам заходу оцінити комфортні умови для навчання і життя - аудиторії із сучасним обладнанням, лабораторії, власну їдальню, гуртожиток-готель на території, а також відчути загальну доброзичливу атмосферу.   

Відвідувачі отримали консультації щодо додаткових можливостей для студентів Академії (Міжнародні програми, сервіси «Освіта ПЛЮС»). Додаткові можливості для студентів Академії продемонстрував, зокрема, майстер-клас Ресторанного етикету від Школи сомелье. Ця дисциплина і багато інших (Комунікативні навички та риторика, Персоналізація іміджу, Самоменеджмент, Фінансова безпека та ін.) є складовими унікальної мультидисциплінарної програми "Зроби себе сам" Протягом цікавого навчання студенти отримують додаткові знання і навички, корисні для сучасного життя

Майбутні абітурієнти дізналися про можливість безоплатного навчання для кращих абітурієнтів (за результатами ЗНО), а також отримали Знижку 5% на весь період навчання.