Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

23.03.2015 - 10:25

InnoTech Ukraine: старт інновацій в Україні призначено на квітень

 

Інноваційний вектор розвитку України був визначений ще в далекому 2002 році разом з прийняттям Закону України «Про інноваційну діяльність». Протягом наступних років було прийнято ще декілька законів і нормативно-правових актів, які підтримують ці прагнення. Проте до реальних дій справа так і не дійшла.

 

Сьогодні прискорений темп розвитку технологій трансформує структуру світових ринків, відповідно змінюється і український. Більшість компаній у розвинених західних країнах вже давно використовують переваги технологічного прогресу. Україна, як європейська держава, що розвивається, повинна почати впроваджувати інновації на всіх рівнях.

 

 З 9 по 11 квітня в Києві пройде перший український форум інноваційних технологій InnoTech Ukraine, який об'єднає 5 технологічних галузей, що розвиваються найактивніше: smart-технології, технології 3D-друку і сканування, робототехніку, а також інновації в сфері медицини та освіти.

 

Мета форуму InnoTech Ukraine - зібрати всі сучасні технології і продукти на одному майданчику і показати можливості інновацій в Україні.

 

Захід має намір продемонструвати, що, незважаючи на складну економічну ситуацію, в Україні є компанії, які розробляють і впроваджують досягнення сучасного світу інноваційних технологій. Тривимірний друк і сканування, робототехніка, натільні технології та технології доповненої реальності вже зараз впроваджуються в різних сферах життя України, в тому числі в медицині та освіті.

 Завдання форуму - активізувати інноваційну діяльність, продемонструвати, що вона можлива в сучасних українських реаліях, і стимулювати зростання галузі в країні до світового рівня.

 

 

InnoTech Ukraine — це 5 ультрасучасних майданчиків:

  •  3D-printing (3D-технології);
  • Robotics (побутові, персональні, промислові, сервісні роботи, роботи телеприсутності, роботи для забезпечення безпеки, дрони);
  • Smart technologies (wearable- технології, доповнена реальність, smart energy, сonnected cars, Інтернет речей, софт, мобільні додатки);
  • Health care (m-health, робототехніка в медицині, генна інженерія, lifestyle & sports, smart food);
  • Education (e-learning, smart education, робототехніка в освіті, навчальні мобільні додатки, віртуальна реальність та симулятори, інноваційні бібліотеки).

 

Програма InnoTech Ukraine.

Перший і другий день форуму - 9 і 10 квітня - будуть проходити у форматі B2В. До участі запрошені інвестиційні та венчурні фонди, бізнес-акселератори та інкубатори стартап-проектів, а також споживачі продукції і всі ті, хто зацікавлені у застосуванні нових сучасних технологій у своєму бізнесі.

Для гостей форуму організатори підготували низку заходів:

  •  тематичні конференції в декілька потоків;
  • навчальні майстер-класи;
  • воркшопи;
  • speed dealing (майданчик для побудови ефективного діалогу між розробниками стартап-проектів і потенційними інвесторами);
  • demo-зона.

Третій день форуму - 11 квітня - стане днем творчості та розваг. Відвідувачі зможуть отримати унікальну можливість поринути в атмосферу hi-tech і на власні очі побачити передові досягнення галузі високих технологій. У цей день всі бажаючі зможуть відвідати майстер-класи - навчальні програми для дітей і дорослих, студентів та всіх, хто захоплюється інноваціями.

  

Про нас:

Організатором InnoTech Ukraine є компанія «Смайл-Експо»,  відома організацією та проведенням низки галузевих заходів (виставок, конференцій, майстер-класів, вебінарів), що сприяють розвитку інноваційних технологій та електронних комунікацій. Зокрема, це такі проекти, як: Robotics Expo, 3D-Print Conference, 3D-Print Expо, Bitcoin Conference, AR-Conference, Russian Affiliate Congress and Expo, Social Networking Congress & Expo, Mobile Application & Technology Expo та ін.

 

  

InnoTech Ukraine доведе, що в Україні можливий інноваційний ривок!

Більш докладно ознайомитися з інформацією про захід ви можете на офіційному сайті форуму — www.innotech.kiev.ua.