Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

10.12.2015 - 14:10
Сьогодні між Академією праці, соціальних відносин і туризму та Всеукраїнською асоціацією консультаційних та експертних фірм «Укрконсалтінг» був підписаний Меморандум про співпрацю в організації роботи з громадськими об’єднаннями.  

Партнери неодноразово обговорювали стан та проблеми становлення громадянського суспільства: незважаючи на суттєвий поштовх від революції гідності, енергію та ініціативу суспільного активу не підхопили широкі верстви населення. На думку Олега Лиховида, Президента Асоціації "Укрконсалтинг", причина цього криється в незнанні громадськими активістами принципів організації колективних дій та невмінні організувати ефективну комунікацію з цими ж широкими верствами. Отже, необхідність масового навчання активістів громадських об’єднань, місцевих громад, трудових колективів та галузевих асоціацій  - це актуальний суспільний запит. 

Спільна інформаційно-просвітницька робота партнерства передбачає створення навчальних програм і активне поширення інформації щодо важливих подій в сфері громадської діяльності. Найближчим часом заплановано створення «Школи три само-: самоорганізація, саморегуляція, самоуправління» та проведення на її основі навчальних сесій, семінарів, конференцій і круглих столів.  Автори проекту сприятимуть комунікації громадських активістів та обміну між ними корисним досвідом щодо створення та діяльності органів самоорганізації населення (ОСН, ОСББ) та трудових колективів (професійні асоціації тощо).