Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

12.05.2008 - 11:56
 
Федерація профспілок України
Міністерство освіти та науки України
Академія праці і соціальних відносин

 

8 травня 2008 р.
ПРЕС-РЕЛІЗ

 

“Соціальна відповідальність – моральна основа формування суспільства майбутнього”

 

13-15 травня 2008 р. Федерація профспілок України, Міністерство освіти та науки України, Академія праці і соціальних відносин за підтримки Верховної Ради України, Міжнародної асоціації навчальних і наукових установ з підготовки кадрів для соціально-трудової сфери проводять

Міжнародну наукову студентську конференцію “Соціальна відповідальність – моральна основа формування суспільства майбутнього”.
 
Метою конференції є:

• актуалізація та популяризація ідей соціальної відповідальності серед молоді; 

• узагальнення наукових досліджень студентства з проблем світоглядних принципів формування суспільства майбутнього;

• формування світогляду, активної життєвої позиції молоді для майбутньої суспільної діяльності на основі принципу соціальної відповідальності.

У конференції беруть участь: Осовий Г.В. - заступник Голови Федерації профспілок України, Луцишин І.Я. - заступник Голови Федерації профспілок України, Яворівський В.О. – Голова Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності, Лукаш О.Л. - Секретар Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, представники Міністерства освіти та науки України, представники апарату Федерації профспілок України, студенти вищих навчальних закладів Білорусії, Росії та України, представники громадських організацій, Молодіжних рад регіональних та галузевих профспілок. Свою участь у конференції заявили понад 180 молодих науковців.

Рекомендації конференції будуть направлені центральним та місцевим органам влади, громадським і політичним організаціям та об'єднанням, науковим установам.

Конференція відбудеться у приміщенні Академії праці і соціальних відносин ФПУ за адресою – м. Київ, Велика окружна дорога, 3 (Одеська площа).

Початок реєстрації учасників конференції – 14 травня о 9-00.

В рамка конференції 13 травня з 14:00 до 16:00 відбудеться засідання круглого столу на тему: "Молодь та профспілки", а також 15 травня конкурс соціальної реклами.

До висвітлення роботи конференції запрошуємо засоби масової інформації, які бажають долучитися до популяризації загальнолюдських цінностей та ідей соціальної відповідальності.

З питань акредитації представників ЗМІ звертатися до Оргкомітету за телефонами:

526-50-00 – Коваленко Сергій Миколайович
526-11-34 – Лесюк Тетяна Петрівна