Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

08.06.2016 - 15:19

7 червня відбулося останнє у цьому навчальному році заняття унікальної програми для дітей 11-14 років "Подорож у світ економічних професій", наприкінці якого учасники отримали сертифікати про успішне завершення навчання.  Підсумкова зустріч була присвячена професії "Менеджер з управління проектами". Як і завжди, юні розумники вкотре дивували своїми свіжими ідеями, оригінальним поглядом на навколишній світ та оптимізмом.

Інноваційний навчальний курс «Подорож у світ економічних професій» розроблено і втілено у життя Центром фінансової грамотності FinLitHub, заснованим нашими викладачами-економістами на базі Академії праці, соціальних відносин та туризму. 

Програма складається з 20-ти цікавих, оригінальних занять, кожне з яких присвячене актуальній економічній професії (банкір, фінансист, маркетолог, копірайтер, рекламіст, логіст, страховий агент, інвестиційний менеджер, приватний підприємець, PR- менеджер, бренд-менеджер, HR-менеджер, менеджер з туризму та інші). Досвідчені фахівці допомагають юним слухачам поринути у певну економічну спеціальність і у формі ділової гри закріпити отримані знання.

Вітаємо наших випускників і бажаємо їм успіху у будь-якій обраній майбутный професійній сфері!