Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

02.08.2016 - 15:58

Слухачі Міжнародної програми післядипломної освіти "Master of Social Administration" (спільний освітній проект АПСВТ та Варшавського педагогічного університету імені Я. Корчака) наразі перебувають у Польщі. Тут протягом двох тижнів для них триватиме черговий навчальний модуль. 

Спілкування та зустрічі з європейськими представниками влади та різноманітних соціальних інституцій – це цінна можливість отримати всю необхідну інформацію "з перших рук" і закріпити отримані теоретичні знання по створенню та реалізації соціальних, освітніх та громадських проектів із фінансуванням з ЄС.


 

Дізнатися більше про міжнародну програму MSA

_______________________________________________________

В межах програми MSA здійснюється підготовка фахівців вищого міжнародного рівня у сфері використання ресурсів Євросоюзу для фінансування соціальних проектів. Це якісна управлінська освіта, яке є гарантом особистої конкурентоспроможності випускника як менеджера, керівника середньої і вищої ланки у сфері міжнародного бізнесу. 

Випускники MSA володітимуть нюансами та особливостями таких грантових програм ЄС як Horizon 2020, European Social Fund, Pre-Accession Funds, Erasmus Plus, Europeaid та інших. Програма надає спеціальні знання по створенню та реалізації соціальних, освітніх та громадських проектів із фінансуванням з ЄС та навички проектного управління (PRINCE2, PMI, PCM, Agile).

Після успішного захисту фінальної роботи студенти отримують офіційний польський диплом про післядипломну освіту та перспективи для успішної міжнародної кар’єри. Додатковим бонусом програми є вдосконалення навичок англійської мови, зокрема, ділової та професійної лексики.

Освітня програма розрахована на 1 рік і складається з декількох модулів, один з яких проводитиметься у Варшаві. Лекції у Києві читатимуть українські та польські викладачі, а також гостьові спікери – експерти, які мають досвід отримання грантів ЄС і участі у практичній реалізації профінансованих проектів. 

Студентами програми можуть стати особи, які мають базову або повну вищу освіту (бакалавр, спеціаліст, магістр) будь-якого напряму підготовки.