Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

15.05.2017 - 15:12

13 травня 2017 року у Києві відбувся фінальний етап міжнародного конкурсу з ІТ-підприємництва серед дівчат-школярок Technovation Challenge, до якого вперше долучилась Україна. Академія праці, соціальних відносин і туризму виступила партнером цього надзвичайного заходу, що надихає нове покоління молодих жінок долучатися до ІТ.Technovation Challenge - це міжнародна ініціатива за підтримки Google та ООН, яка навчає школярок 10-18 років кодуванню і розвиває їхні лідерські та підприємницькі якості. Програма ламає стереотипи про те, що інформаційні технології - лишень для хлопчиків. В усьому світі Technovation надихнув нове покоління молодих жінок долучатися до ІТ. У 2017 році у програмі бере участь 10 000 школярок з 92 країн світу.

Більше 40 команд дівчат-школярок з усієї України провели останні 3 місяці над пошуком ідеї та її реалізації щодо створення мобільних додатків для вирішення проблем у своїх громадах. Під час фіналу у Києві 14 команд представили свої конкурсні проекти членам журі з Міністерства освіти, Western NIS Enterprise Fund, Microsoft, Sikorsky Challenge Startup School, Beetroot, Miratech і посольства США в Україні.

Молоді  ІТ-підприємиці з Чернівців, Надвірної, Рівного, Запоріжжя, Полтави, Шепетівки, Коцюбинського і Києва боролися за шанс поїхати на всесвітній захід-презентацію, що відбудеться у серпні 2017 року в Сан-Франциско, та приз у 10 000 доларів.

За усіма подіями фіналу особисто спостерігав проректор з стратегічного розвитку та зовнішніх зв'язків АПСВТ Ярослав Головко. По завершенню конкурсної програми він привітав учасниць та вручив їм подарунки від Академії.

Своїми враженнями від заходу Ярослав Головко поділився у стрічці Facebook: «Подив і захват від презентацій юних школярок (розробки мобільних додатків для вирішення різноманітних соціальних проблем) - суперскладні технічні задачі, реальна допомога людям, ідеальна (майже) англійська».

Висловлюємо захоплення талантами усіх юних українських учасниць конкурсу, бажаємо їм вражаючих успіхів в ІТ-сфері та окремо вітаємо команду Zaporozhye Teens, які виграли основний приз - поїздку на глобальний пітч-івент до Сан-Франциско. 

Більше фото: