Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

27.06.2017 - 12:49

25 червня 2017 року відбулася знакова подія для студентів, що будуть навчатися на магістратурі за спеціальністю "Фінанси, банківська справи та страхування" в Академії праці, соціальних відносин і туризму. Навчальні програми підготовки магістрів з фінансів визнані Привілейованим Інститутом Управлінських бухгалтерів Великобританії CIMA (Chartered Institute of Management Accountants) як такі, що мають високу якість наповнення та відповідають вимогам найкращих світових практик підготовки фінансових спеціалістів.

Магістерська програма кафедри фінансів АПСВТ за спеціальністю "Фінанси, банківська справа та страхування" була переглянута на відповідність вимогам СІМА та акредитована. 

Отримання акредитації СІМА підтверджує високу якість наповнення програм навчання та декларує мету Академії – гармонізацію програм навчання з вимогами найкращих світових практик підготовки фінансових спеціалістів, адже СІМА є визнаним лідером фінансових кваліфікацій у світі.

Випускники вказаної спеціальності звільнятимуться від здачі 3 іспитів першого рівня і зможуть розпочати професійну кваліфікацію CIMA з кейс-стаді операційного рівня одночасно з отриманням ними відповідного ступеня магістра. Це означає, що вони повинні будуть скласти 6 іспитів та 3 кейс стаді, щоб виконати екзаменаційний компонент кваліфікації CIMA. 

Academy of Labour Social Relations and Tourism accreditation confirmation 2017.pdf

________________________________________________

CIMA, The Chartered Institute of Management Accountants (Привілейований Інститут Управлінських бухгалтерів, Великобританія) заснований в 1919 році. Є провідною й найбільшою у світі професійною асоціацією фахівців з управлінського обліку. Налічує 229 000 членів і студентів, які працюють у 179 країнах.

CIMA тісно співпрацює з роботодавцями, проводить передові дослідження, постійно вдосконалює свій навчальний план, оновлює вимоги до фахівців з кваліфікацією CIMA та забезпечує їхнє подальше професійне зростання для того, щоб статус випускника CIMA і в майбутньому залишався найкращою рекомендацією для роботодавців, які шукають фінансово грамотних лідерів бізнесу.

Професіоналізм та етика лежать в основі діяльності CIMA, тому члени і студенти Інституту відповідають високим моральним і кваліфікаційним вимогам, мають стратегічне бачення розвитку бізнесу.

CIMA спільно з Американським інститутом сертифікрованих публічних бухгалтерів AICPA заснувала статус привілейованого міжнародного фахівця в галузі управлінського обліку CGMA (Chartered Global Management Accountant) з метою підвищення престижу професії фахівця з управлінського обліку. Цим статусом нагороджуються найбільш талановиті та цілеспрямовані фахівці з управлінського обліку, що володіють знаннями і здібностями для інтенсивного розвитку бізнесу.

Члени і студенти CIMA в Україні працюють на промислових і торговельних підприємствах, у державних установах і некомерційних організаціях - загалом це більше, ніж 200 компаній ключових галузей економіки: сільськогосподарської та харчової, хіміко-фармацевтичної, електроенергетичної промисловості, будівництва, фінансів, державного сектору, інших .

В Україні доступне очне та дистанційне навчання за програмами СІМА.

Скласти іспити можна у 7 найбільших містах України: Київ, Миколаїв, Дніпро, Харків, Івано-Франківськ, Львів,Т ернопіль на базі 21 екзаменаційного центру Pearson Vue. 

Докладніше на www.cimaglobal.com і в Twitter www.twitter.com/CIMA_News

SIMA Ukraine