Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

28.09.2017 - 17:56

На факультеті економіки, соціальних технологій та туризму Академії стало доброю традицією дружно відзначати професійне свято в сфері відпочинку і подорожей – Всесвітній День туризму. Ось і в цьому році 28 вересня майбутні фахівці індустрії туризму разом зі своїми наставниками (зав. кафедрою спецтурдисциплін Сокол Т.Г. та викладачами кафедри: Мартинова Н.С., Донцов О.О., Міхо О.І.) організували і провели навчально-розважальний захід «Туристичні станції».

На старті свята в «напутньому слові» декан факультету Шолудченко С.В. надихнув на перемогу студентське туристичне співтовариство.

    

 

Змагання відкрила станція «Туристична стоянка», присвячена організації туристичного походу та безпеки під час подорожі, а також нова станція «Творча», на якій студенти змогли отримати навички ведення фотозйомки та репортажу під час подорожі, і навіть отримати фото від «майстра слова» Андрія Анікіна - туристичного блогера, автора джайло-турів.

   

 

Підкріпившись під час чаю-паузи та отримавши позитивні емоції від навколишньої живої природи, студенти штурмували станції «Краєзнавчо-Академічна» та «Туристичне орієнтування».

  

  

 

До слова, станція «Краєзнавчо-Академічна» в цьому туристичному сезоні була присвячена не тільки історії та географії туризму рідного краю, а й фактам, подіям, відомим особистостям, пов'язаним з факультетом і Академією. Під час змагань хлопці, які працювали на станції «Смачно», намагалися встигнути нагодувати учасників смачним обідом.

  

 

Студентська братія не змусила кухарів довго чекати та із задоволенням покуштувала страви похідної кухні, встигнувши при цьому, позмагатися в ерудиції під час туристичної вікторини з гостями свята – студентами Коледжу культури і мистецтв.

  

 

Свято завершилося вшануванням переможців – команди студентів 1-го курсу, були відзначені також кращі питання туристичної вікторини (Шевчук Діана). Цього року туристичні станції працювали за активної участі студентів факультету: Іллєнко Марії, Жорновської Надії, Москаленка Івана, Мартинюка Богдана, Петренка Андрія, Буцвенка Петра та інших.

 

Туристичне співтовариство Академії із задоволенням сфотографувалося на пам'ять і домовилося реалізувати все задумане в новому навчальному році, звичайно гарненько відпочивши.