Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

22.03.2018 - 18:00

22-23 березня 2018 року у Києві проходить Національна консультація для обговоренні плану заходів із охорони психічного здоров’я. Дводенна зустріч представників різних структур державного та громадського секторів (лікарів, психологів, соціальних працівників, освітян, науковців, працівників пенітенціарної системи, недержавних організацій та ін.) організована Міністерством охорони здоров’я України за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я та Швейцарського бюро співробітництва в Україні. 

Мабуть, немає в Україні дорослої людини, яка була б байдужа до перспективи реформування системи охорони здоров’я. Про реформу говорять багато, але мало хто – і з пересічних громадян, і з медичних працівників - розуміє, що відбувається. Більшість, як завжди, очікує на гірше – мовляв, змінити все одно нічого не можна, а зламати те, що хоч якось працює – цілком імовірно. Проте ми розуміємо, що зміни потрібні. І нам дуже імпонує, що діюча команда МОЗ залучає якомога більше фахівців і практиків для обговорення усіх аспектів медичної реформи.

У складі учасників Національної консультації для обговоренні плану заходів із охорони психічного здоров’я працює Олена Карагодіна, завідувачка кафедри соціальної роботи та практичної психології АПСВТ.

Вітальне слово в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун та інші матеріали події можна подивитись тут: www.youtube.com/watch?v=NO1t_0YBsPs