Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

27.09.2018 - 20:34

27 вересня 2018 року для студентів І курсу Академії праці, соціальних відносин і туризму та студентів Академії мистецтв викладачі кафедри спеціальних туристичних дисциплін провели свято до Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні під загальним гаслом "Туризм - це про нас!".

З привітанням від Академії виступив Заслужений працівник культури, кандидат історичних наук, доцент, академік Академії туризму України Геннадій Пилипович Науменко.

Під час свята студенти трьох команд змагались в інтелектуальних, спортивних, туристичних конкурсах. Спочатку команди шукали своє ключове слово (назва країни), відповідаючи на запитання відео-вікторини «Туризм – це про подорожі!» (автор О.І. Міхо). Конкурсам передували професійні майстер-класи з усіляких туристичних премудростей (як поставити палатку, вдягнути та перевірити страхувальну систему, в'язати туристичні вузли) від викладачів кафедри О.О. Донцова, О.Ю. Гринюка. Вболівальники могли допомогти своїй команді правильними відповідями на питання вікторини та гарною інтуїцією в конкурсі «Вірю – не вірю» (О.І. Міхо).

В рівній боротьбі з незначною перевагою перемогу здобули гості – команда «Orbis Terrarum», друге місце – команда «Монстри на канікулах» (група Т18Д1), третє – команда «Вогонь» (група Т18Д2). Всі команди та вболівальники отримали солодкі призи.