Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

14.01.2019 - 17:32

11 січня 2019 року деканом юридичного факультету Академії праці, соціальних відносин і туризму обрано Ярослава Володимировича Журавля - кандидата юридичних наук, доцента, колишнього випускника Академії праці, соціальних відносин і туризму.  

Ярослав Володимирович Журавель народився 27 липня 1982 року в с. Велика Вільшанка Васильківського району Київської області. У 2004 р. закінчив з відзнакою Академію праці і соціальних відносин ФПУ. У 2008 р. в Інституті законодавства Верховної Ради України успішно захистив кандидатську дисертацію зі спеціальності 12.00.07 – адміністративне право та процес; фінансове право; інформаційне право. У 2012 році отримав вчене звання доцента кафедри адміністративного, фінансового та господарського права Академії праці і соціальних відносин. З 2004 року працював в Академії викладачем правових дисциплін, у різні роки обіймав посади заступника завідувача та завідувача кафедри конституційного, адміністративного та господарського права та заступника декана юридичного факультету. 

Вітаємо Ярослава Володимировича з обранням на відповідальну і почесну посаду та бажаємо наснаги на втілення амбітних планів та підтримки всього факультету!

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА кандидата на посаду декана юридичного факультету АПСВТ Журавля Я.В.