Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

13.03.2019 - 14:32

ІІІ Міжнародний науково-практичний форум «Угода про асоціацію: рушійні інтеграційні зміни» відбувався 2–10 березня 2019 року у місті Братислава (Словаччина).

В рамках програми міжнародного стажування в роботі Форуму взяли участь представники Академії: декан юридичного факультету Журавель Я.В., завідувач кафедри кримінального права, процесу та криміналістики Ховпун О.С. та доцент кафедри кримінального права, процесу та криміналістики Муляр Г.В.

Організаторами даного Форуму виступили Центр стратегічних ініціатив і прогресивного розвитку, Всеукраїнський інститут євразійських досліджень та сходознавства, Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського союзу, Кошицький технічний університет (Technická univerzita v Košiciach) і Міжнародне академічне співтовариство імені Михайла Балудянського (Словаччина).

В контексті обговорення питань зближення українського та європейського освітніх просторів представники Словаччини, Болгарії, Грузії та України ознайомилися з організацією навчального процесу Віденського університету (Австрія), Пан-Європейського університету (Братислава, Словаччина), Дубницького технологічного інституту (Дубниця-над-Вагом, Словаччина) та Кошицького технічного університету (Кошице, Словаччина). 

Навчальні та наукові заходи Форуму супроводжувалися знайомством з історією та культурою Австрії, Словаччини, Чехії та Угорщини.

На завершення кожному учаснику вручено європейський сертифікат про проходження міжнародного стажування, англомовний додаток до нього та колективну монографію англійською мовою (видання США). Монографія розміщена та проіндексована в наукових депозитаріях, у тому числі в Social Science Research Network, що є частиною видавництва Elsevier.