Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

29.03.2019 - 11:35

На пленарному засіданні конференції виступила проректор з наукової роботи Академії, професор кафедри соціальної роботи та практичної психології Тетяна Семигіна.

28 березня 2019 р. проректор з наукової роботи Академії, професор кафедри соціальної роботи та практичної психології Тетяна Семигіна взяла участь у ІХ Міжнарожній науково-практичній конференції «Соціальна робота і сучасність: теорія та практика вирішення проблем учасників і постраждалих у збройних конфліктах». Співорганізаторами конференції виступили Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Вроцлавський університет науки та технологій.

Під час конференції відбулось обговорення низки актуальних питань соціальної сфери, зокрема, соціально-правової підтримки захисників територіальної цілісності та державного суверенітету України; низку різнорідних проблем, з якими зіштовхнулися вимушені переселенці всередині країни та за її межами; традиції вітчизняного волонтерства та його "вибух" після 2014 року; інклюзію в освіті, при працевлаштуванні тощо. Цікавість викликали повідомлення учасників конференції з Болгарії та Польщі.

Тетяна Семигіна виступила на пленарному засіданні з доповіддю «Підхід, орієнтований на сильні сторони клієнтів соціальної роботи: наскільки він можливий в Україні?» У цій доповіді було представлено переваги, обмеження і можливості використання вітчизняними соціальними працівниками підходу, зосередженого на можливостях, компетенціях та ресурсах клієнта, на противагу фокусуванню на патології, проблеми чи дефіциті потрібних ресурсів, ознайомлено з результатами розробки та апробації у відповідної інтервенції.