Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

13.05.2019 - 14:18

За пропозицією Української міської ради Академія праці, соціальних відносин і туризму відкриває навчальний підрозділ у місті Українка. Відтепер молодь Обухівського району матиме можливість отримувати вищу освіту у зручних умовах, не залишаючи рідні міста і села під час навчання.

Підрозділ Академії праці, соціальних відносин і туризму в Українці буде організовано на базі одного з навчальних закладів міста. Кожна навчальна група за окремою спеціальністю відкриватиметься по мірі набору до неї не менше 10 осіб. Високий професійний рівень викладання забезпечуватимуть досвідчені та кваліфіковані фахівці, які постійно працюють на факультетах Академії у Києві.

Нагадуємо, що підготовка бакалаврів та магістрів здійснюється в Академії за вісьмома сучасними спеціальностями: Право, Менеджмент, Маркетинг, Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, Фінанси, банківська справа та страхування, Соціальна робота, Соціологія та Туризм. В межах обраної спеціальності студенти можуть обрати спеціалізацію, яка якомога більше відповідає їхнім інтересам і професійним сподіванням.

В Академії діє кілька міжнародних програм Подвійного Диплому, які дозволяють студентам паралельно із навчанням в Україні отримувати вищу освіту в партнерських навчальних закладах країн Європейського союзу. Також Академія постійно розширює перелік додаткових сучасних курсів, сертифікатних та бонусних фінансових програм, доступних для її студентів. Зокрема, першокурсники за бажанням мають можливість паралельно із навчанням за основним фахом безкоштовно отримати престижну сервісну спеціальність (на вибір - екскурсовод, сомельє, адміністратор ресторану, фахівець з ІТ-технологій та ін.).

Дізнатися докладніше про освітні пропозиції Академії праці, соціальних відносин і туризму для абітурієнтів, які зацікавлені у навчанні в місті Українка: 

Е-mail: info@socosvita.kiev.ua

Телефон: (044) 526-06-64 (Приймальна комісія)