Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

21.02.2020 - 14:50

20 лютого цього року на базі державної науково-архітектурної бібліотеки імені В.Г.Заболотного в Києві відбувся Перший всеукраїнський студентський форум «Надбання: Перезавантаження».

Це перший захід, орієнтований на інтенсивне залучення до діалогу та cпільних креативних практик студентської молоді вищих навчальних закладів в сфері музеєзнавства, туристичного та готельного бізнесу, дизайну, архітектури, реклами для відродження сенсів і цінностей та використання і розвитку ресурсу вітчизняного культурного надбання.

Форум започаткував системну роботу комунікаційної платформи для студентів, закладів культури, представників бізнесу з туристичної сфери та дотичних галузей.

Робота на Форумі була організована по дискусійних майданчиках:

 1. Візія українського музею (комплексу культурного надбання) - магніту туристичного, креативного кластеру. Риси сучасного обличчя українського музею та його сучасного відвідувача.
 2. Новий туристичний продукт українського рецептивного туроперейтингу. Експорт національних культурних, природних, традиційних цінностей.
 3. Сучасний готель і комплекс рецептивних туристичних послуг. Smart-технології в житті сучасного готелю.
 4. Ресторани і практика туристичних продуктів гастротуризму в Україні.
 5. Дизайн, брендінг, реклама, страхування, ІТ в туристичному маркетингу.

В подальшому участь у цій роботі передбачає наявність у студентів власних ідеї з розвитку ресурсу культурного надбання, туризму та сфери гостинності.

В роботі Форуму та його дискусійних майданчиків брали участь представники галузевих секторів економіки: музеї, галереї, історико-культурні заповідники, туристичні оператори, готелі, кафе, ресторани, реклама, маркетинг, дизайн, ЗМІ, ІТ-технології, страхування; представники профільних професійних об’єднань, виконавчих органів самоврядування; активне студенство національних вищих навчальних закладів. Зокрема активну участь взяли і студенти Академії, що було окремо відзначено під час заключної стратегічної сесії модераторами майданчиків і організаторами Форуму. Висловлюємо щиру подяку за небайдужість, креативність, інтерес до професії та гідне представлення і популяризацію Академії як авторитетного навчального закладу з туризму студентам Академії:

1 курс

 1. Корнійчук Ангеліна
 2. Гривачевська Анна
 3. Пузійчук Вікторія
 4. Савчук Вікторія
 5. Фесенко Валерія
 6. Варламов Павло
 7. Подоляка Олександр
 8. Гелашвілі Михайло

2 курс

 1. Курілець Олеся
 2. Бевз Дарина
 3. Мамедова Анастасія
 4. Субот Тетяна
 5. Скляр Валентина
 6. Жигаревич Мирослава
 7. Гаврилюк Тетяна
 8. Шевчук Діана

3 курс

 1. Масленнікова Ірина
 2. Михальчук Анастасія
 3. Панченко Юрій
 4. Пархоменко Ольга
 5. Селюх Дмитро
 6. Хусаінова Марина
 7. Дзюба Данило


ТАК ТРИМАТИ!