Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

13.10.2019 - 13:16

В межах благодійного проекту "ЖИТТЯ БЕЗ ФІЛЬТРІВ", що реалізує БО «Посланець миру», 12 жовтня відбувся мистецький фестиваль "FOTO VIZION FEST".

Цей фестиваль став особливим, оскільки спрямований на підтримку людей з інвалідністю, а відбувався він на території Мостищенської школи-інтернату у с. Мостище Київської області. У програмі фестивалю була концертна програма за участі дітей інтернату, Макарівського дитячого Центру мистецтв та вихованців, осіб з інвалідністю БТ «Джерела», які привезли цікаву виставу з міста Києва; виставка авторських робіт вихованців школи-інтернату, фотовиставка робіт переможців Всеукраїнського конкурсу фото, майстер-класи з мистецтва фотографії, з художнього розпису для дітей та майстер-класи для батьків.

Ганна Філь, ведуча фестивалю в рамках світового флешмобу #ErasmusDays, провела презентацію проекту "SMM навички для посилення інклюзії та зайнятості молодих людей з інвалідністю". Проект реалізуватиметься у 2019-2021 роках в 4 країнах Європи та спрямований на посилення інклюзії людей з інвалідністю через використання можливостей соціальних мереж для кар'єрного розвитку, забезпечення доходів, формування власного бренду та ефективних комунікацій. Координатором проекту є Академія праці, соціальних відносин і туризму.