Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

29.09.2020 - 12:43

Реєстрація студентських команд на участь у Всеукраїнському Конкурсі LoNG (Look of New Generation/Погляд нового покоління) 2020 триває до 12 жовтня 2020 року включно.

Конкупс LoNG є багаторічною спільною ініціативою Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес освіти, Київської Бізнес Школи, Академії праці, соціальних відносин і туризму.

Конкурс проводиться з метою налагодження предметних зв’язків між навчальними закладами та підприємствами, оскільки ефективна взаємодія з бізнесом є важливою передумовою для успішної подальшої кар’єри студента.

Учасники конкурсу: студентські команди з вищих навчальних закладів України та інших країн. Склад команди – до 6 осіб (студенти різних курсів та різних спеціальностей). Навчальний заклад також призначає одного викладача-консультанта.

Партнер конкурсу:

Компанія «Нова Пошта» - лідер логістичного ринку, який забезпечує легку доставку кожному клієнту - до відділення, почтомату, за адресою - і дозволяє тисячам підприємців створювати і розвивати бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном. Мережа компанії налічує більше 6000 відділень по всій Україні, а кількість відправлень лише за 2019 рік перевищила 212 млн. До групи компаній також входять: «НП Логістик» - компанія, що надає послуги фулфілмента: зберігання товару на складах, комплектацію і відправлення замовлень одержувачу. «ПОСТ ФІНАНС» - небанківська фінансова установа, завдяки якій клієнти компанії можуть здійснювати грошові перекази та операції з електронними грошима. «Нова пошта Глобал» розвиває міжнародну партнерську мережу, щоб надавати клієнтам послуги з експрес-доставки не тільки в Україні, а й за кордоном.

«Нова пошта» працює із вищими навчальними закладами України також в рамках проекту «КРУТО Нова Пошта» та допомагає студентам опанувати soft skills для успішного старту кар’єри незалежно від напрямку діяльності. Після завершення тренінгів студенти мають можливість практики, а також працевлаштування у Новій пошті. 

Партнер надає конкурсне завдання та інформацію, необхідну командам для дослідження, призначає консультанта на період роботи команд, стимулює переможців Конкурсу (матеріальні та нематеріальні стимули, стажування тощо), формує компетентний склад журі Конкурсу.

Всі учасники Конкурсу отримують Сертифікати про участь, переможці – відповідні Дипломи.

 

Орієнтовний графік проведення конкурсу:

- Реєстрація команд – до 12.20 р.

- Проведення організаційної зустрічі, надання командам конкурсного завдання від компанії партнера - 15.10.20 р.

- робота команд над завданням – до 03.12.20 р.

- оголошення результатів першого туру – 10.12.20 р.

- проведення заключного етапу - конкурсу презентацій - 17.12.20 р.

 

ЗАВАНТАЖИТИ реєстраційну форму:

ДодатокРозмірЗавантажитиПродивитись
LONG2020_registration.doc32 KBЗавантажитиПродивитись