Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

29.01.2021 - 18:17

Сьогодні, 29 січня 2021 року, на кафедрі соціальної роботи та практичної психології АПСВТ вісім студенток ІІ курсу магістерської програми презентували результати своїх досліджень.

Захист був надзвичайно цікавим, адже більшість з них працює в сфері надання соціальних послуг, кожна була авторкою ідеї своєї роботи, результати досліджень мають справжню практичну значущість. В фокусі наукового інтересу дослідниць – широкий спектр проблем соціальної роботи та соціальних сервісів: супервізійна підтримка роботи соціальних працівників в медичних закладах; захист вразливих груп жінок від гендерно зумовленого насильства; медіація у вирішенні конфліктів молодих сімей; надання соціальних послуг на базі сільської територіальної громади; розвиток послуг раннього втручання та супроводу інклюзивного навчання; ресурси соціальних послуг особам старшого віку в період епідемії COVID-19 та ін. 

Кваліфікаційна комісія високо оцінила роботи здобувачок – п’ять з них отримали оцінки «А» (відмінно). Разом з нашими випускницями радіємо їхнім успіхам, зичимо їм професійного розвитку, сподіваємося на подальшу співпрацю.