Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

03.02.2021 - 14:05

          

Круглий стіл 

АКАДЕМІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

ДЛЯ ПРАКТИКИ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ

 

26 лютого 2021 року

Формат – дистанційний (з викориcтанням платформи Zoom) 

 

Вельмишановне панство!

Радо повідомляємо, що в розвиток полеміки на круглих столах тематики «Впровадження програм підготовки докторів філософії з соціальної роботи» (2017 – 2020 рр.) 26 лютого 2021 року проводитиметься одноденна професійна зустріч в онлайн-форматі, на якій презентуватимуться ідеї та результати досліджень здобувачів програм підготовки магістрів і докторів філософії з соціальної роботи, а також обговорюватимуться потреби в таких дослідженнях та їх провадження.

Співорганізатори: кафедра соціальної роботи та практичної психології Академії праці, соціальних відносин і туризму, кафедра соціальної реабілітації та соціальної педагогіки Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.

Мета зустрічі: привернути увагу широкого кола стейкхолдерів до результатів академічних досліджень в сфері соціальної роботи, розкрити перспективи розвитку університетських наукових досліджень, сприяти зміцненню зв’язків між вищою освітою, наукою та практикою соціальної роботи.

План роботи:

«Пленарна» частина (10.00 – 12.00):

обговорення концептуальних питань змісту, організації, практичної значущості та впровадження результатів і запиту на такі дослідження в широкому колі учасників.
З короткими доповідями виступатимуть представники роботодавців, експерти з питань освіти і досліджень з соціальної роботи

«Секційна» частина роботи (12.30 – 15.00):

виступи здобувачів програм підготовки магістрів і докторів філософії та їх обговорення з модерацією дискусій (за значної кількості заявок – робота в малих групах).

За згоди учасників презентовані на Круглому столі матеріали плануємо розмістити на офіційному сайті Академії праці, соціальних відносин і туризму. 

Запрошуємо здобувачів, керівників здобувачів програм підготовки докторів філософії та магістрів соціальної роботи, надавачів соціальних послуг, керівників установ та сервісів соціальної роботи, потенційних абітурієнтів післядипломної освіти в сфері соціальної роботи, всіх інших зацікавлених осіб до 15 лютого включно повідомити про намір взяти участь в цьому заході шляхом заповнення анкети за посиланням: https://forms.gle/zuynuEeXJy8JizKTA

Чекаємо від презентантів коротких (до 15 хв.) повідомлень про дизайн, проблеми проведення, етичні дилеми та інші виклики їхніх дослідницьких проектів.

Програму Круглого столу з більш детальною інформацією про доповіді учасників буде надіслано напередодні зустрічі (на вказану Вами в анкеті електронну поштову скриньку).

У разі виникнення будь-яких запитань Ви можете написати нам на електронну адресу socworkcommunity@gmail.com або зателефонувати.

Завантажити "Запрошення до участі"

З повагою, від імені організаторів події

Олена Карагодіна

завідувачка кафедри соціальної роботи та практичної психології

Академії праці, соціальних відносин і туризму

Ольга Байдарова

доцентка кафедри соціальної реабілітації та соціальної педагогіки

Київського національного університету імені Тараса Шевченка