Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

26.03.2021 - 17:53

Викладачі кафедри соціальної роботи та практичної психології представляють Академію як співорганізатори престижної міжнародної конференції, що відбудеться 20-21 травня 2021 року у м. Чернігові.

Проведення І Міжнародної науково-практичної конференції з проблем вищої освіти і науки «Інноваційний потенціал соціальної роботи в сучасному світі: на межі науки та практики» готується силами більш як десяти закладів вищої освіти з України та дальнього зарубіжжя. За задумом співорганізаторів, на цьому форумі обговорюватиметься широке коло актуальних питань навчання та практичної діяльності, що можуть зацікавити науковців, викладачів, аспірантів, докторантів, здобувачів вищої освіти та співробітників науково-дослідних установ, практичних працівників, які провадять дослідженнями у сфері соціальних наук, представників влади та громадськості.

Програма І Міжнародної науково-практичної конференції з проблем вищої освіти і науки «Інноваційний потенціал соціальної роботи в сучасному світі: на межі науки та практики»