Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

19.08.2021 - 18:31

Напередодні 30 річниці Незалежності України у Будинку профспілок пройшов дискурс «30 років незалежності України. Будуємо соціальну і правову державу разом», учасники якого у форматі дискусії обговорили перспективи майбутнього України та національного профспілкового руху.

Своїми думками та спогадами щодо проблем державотворення, ролі та місця профспілок у цьому процесі, перспектив подальшого  розвитку профспілкового руху в Україні ділилися профспілковці, науковці, експерти, представники роботодавців і громадських організацій. Дискусія вийшла надзвичайно цікавою, змістовною та корисною.

У заході взяли участь перший проректор АПСВТ Ганна Добровольська та професор кафедри соціальної роботи АПСВТ, член Національного агентства кваліфікацій Тетяна Семигіна

Виступ Ганни Добровольської під час панельної дискусії «Здобуття незалежності України: становлення і розвиток профспілкового руху» був присвячений ролі науки у вивченні профспілкового руху України. На панельній дискусії «Соціальний діалог – партнерство в ім’я інтересів працівників, роботодавців і влади» Тетяна Семигіна розповіла про діяльність Національного агентства кваліфікацій, її цілі та завдання.