Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

28.03.2011 - 15:31

14 – 18 березня на базі факультету підвищення кваліфікації профспілкових працівників АПСВ відбулось навчання Представників Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України з питань охорони праці обласних профорганів, а 21 – 22 березня — семінар голів обласних організацій та голів профкомів «Укрелектропрофспілки» з питань приватизації енергокомпаній.

Обидва заходи відкривав Голова ЦК Профспілки — Сергій Сергійович Шишов. Представники профспілки з питань охорони праці протягом чотирьох днів підвищували свою кваліфікацію з наступних тем:

  • Законодавство про охорону праці, взаємозв’язок з іншими нормативно-правовими актами з охорони  праці.
  • Безпека праці, проблеми та шляхи їх вирішення.
  • Громадський контроль за додержанням законодавства про охорону праці.
  • Атестація робочих місць за умовами праці.
  • Електробезпека праці.
  • Пожежна безпека в галузі.
  • Психологія безпеки праці в галузі.
  • Надання першої допомоги потерпілим у разі нещасного випадку.

Доносили ці знання до слухачів фахівці апарату ФПУ, Дергірпромнагляду України, служби промислової санітарії АЕК «Київенерго», викладачі Головного науково-методичного центру Дергірпромнагляду України. Кожен день навчання закінчувався обміном досвідом роботи представників кожної області. Ректор Академії, Микола Леонтійович Головко, привітав спілчан у стінах Академії і докладно розповів про навчання у вузі, неодноразово підкреслюючи, що Академія — це їх вуз, де їх завжди чекають і створять усі умови для здобуття якісної освіти з гарантією порядності у відносинах

Завершилось навчання перевіркою знань і видачею посвідчень та вкладок до них.

Голови обласних організацій та профкомів Профспілки ознайомились із законодавчою базою приватизації електроенергетики, обмінялись досвідом роботи профспілкової організації в умовах приватизації, заслухали думку представників Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та НАК  «Енергетичні системи України» з цього питання. Слухачі мали змогу отримати відповіді на запитання, що їх цікавлять.