Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

01.11.2021 - 14:05

Популярність спортивного туризму в Україні зростає. Це пов’язано із переорієнтацією на внутрішній туризм у зв’язку із обмеженнями щодо виїзду за кордон, там із тим фактом, що турист хоче бути активним під час відпочинку, отримувати новий досвід. Всі види спортивному туризму задовольняють ці вимоги.

Завдяки співпраці із Київською міської Федерацією спортивного туризму (керівник – І.М. Рудєв) освітня програма «Туризм» збагатилась практичними заняттями із різних видів спортивного туризму та новими видами спортивно-туристських практик. Першу таку практику лабораторія туризму (керівник – О.І. Міхо) спільно зі спортивним клубом «Время не ждет» проводили влітку в Коростишівському районі Житомирської області та на річці Тетерів (докладніше про подію тут).

Опановуючи навчальні дисципліни «Початкова туристична підготовка» та «Організація активного туризму», студенти І та ІІ курсів можуть випробувати себе у спортивному орієнтуванні, скелелазінні, змаганнях з водного туризму в якості учасників або навіть суддів спортивних заходів. Наші студенти І курсу, наприклад, допомагали у проведенні Змагань з водного туризму для школярів міста Києва, які проводились спільно Київською міського Федерацією спортивного туризму та Київським центром дитячо-юнацького туризму. Такий досвід сприяє формуванню позитивного відношення до активного способу життя у студентів та сприяє їх подальшим самостійним подорожам.

Наприкінці жовтня студенти І курсу піднялись на гору Гимба, яка є однією із найвищих на гірському масиві Полонина Боржава.

Більше фото