Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

27.09.2021 - 14:26

Влітку студентки спеціальності «Туризм» на запрошення ПрАТ «Укрпрофтур» проходили практику вожатими у дитячому оздоровчому таборі «Верховина».

Влітку студентки спеціальності «Туризм» Анастасія Робачук, Юлія Демчук, Мирослава Жигаревич на запрошення ПрАТ «Укрпрофтур» проходили практику вожатими у дитячому оздоровчому таборі «Верховина». Табір розташовано у мальовничому місці в Івано-Франківській області смт. Верховина https://verhovyna.com.ua. Там гори і повітря сприяють повноцінному відпочинку та відновленню. Така пропозиція проходження виробничої практики стала можлива завдяки співпраці Академії праці, соціальних технологій і туризму із ПрАТ «Укрпрофтур», спільної організації всіх видів практик, які проводить Лабораторія туризму «Академія подорожей».

За час практики дівчата організовували та брали участь у багатьох навчальних та розважальних заходах: конкурсні програми «Козачки Верховини», «Караоке змагання», «Ідеальна пара Верховини 2021», спортивні вікторини, естафети, змагання «Веселі старти», розважальні програми «Козацькі забави», конкурси малюнків тощо. Особливістю виховної діяльності у ДЗСТ ЛОК «Верховина» є включення в програму етнокультурних елементів, краєзнавчого матеріалу. Під час зміни проводились походи у гори, відвідування музею гуцульського побуту та музики, музею І. Франка у с. Криворівня.

Робота наших студенток оцінюється позитивно, що відображено у характеристиках та Подяках від адміністрації дитячого табору.

Ми вдячні адміністрації ДЗСТ ЛОК «Верховина» та ПрАТ «Укрпрофтур» за можливість розширити перелік посад та видів діяльності, які наші студенти можуть обіймати під час практики, розширення географії практик, отримання нового досвіду в реальних професійних умовах.

Традиційно адміністрація та співробітники ПрАТ «Укрпрофтур» щорічно проводять для наших студентів І курсу, які навчаються за Освітньою програмою «Туризм», навчальні екскурсії, забезпечують проходження технологічної практики студентів ІІІ курсу на базах готелів «Турист» та «Дружба».

Олена Міхо,

зав. лабораторії туризму «Академія подорожей»