Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

08.06.2022 - 10:21

7 червня 2022 року в Університеті економіки та права КРОК за ініціативи кафедри туризму відбувся ІV традиційний Круглий стіл  «Практико-орієнтована підготовка фахівців з туризму як запорука відповідального бізнесу. Туризм: виклики й реалії в умовах війни».

Серед почесних гостей - практики та керівники туристичних установ і організацій: Управління туризму та промоцій КМДА, Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник, «Київград-Тур», «Каліпсо», «Сакумс», «СвітОгляд», «Поїхали з нами», «Туристична пекарня», «Активний відпочинок зі змістом», а також викладачі і студенти кафедри країнознавства і туризму Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кафедри спеціальних туристичних дисциплін Академії праці, соціальних відносин і туризму, кафедри готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Київського національного університету культури і мистецтв.

На круглому столі серед інших його учасників виступили викладачі Академії. Доцент кафедри спеціальних туристичних дисциплін Сокол Т. Г. розповіла про зміни у змісті туризму і туристичної освіти, пов’язані з появою нових освітніх програм і курсів, і про ініціативи кафедри стосовно пропозицій таких курсів. Завідувач лабораторії туризму Міхо О.І. виступила з обґрунтуваннями змін у навчальних програмах і курсах, зробити які вищу туристичну освіту змушують уроки війни. В процесі дискусії на теми: «Яким бути туризму у реаліях сьогодення?!» та «Яким я бачу фахівця з туризму в сучасних умовах?!» відбувся дуже цікавий обмін думками і досвідом.

Туризм відроджує, туризм надихає! Туризм – нескорений!!! Все буде Україна!