Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

30.08.2022 - 14:22

30 серпня 2022 року в Академії праці, соціальних відносин і туризму відбулися Загальні збори членів трудового колективу.

До присутніх звернувся виконуючий обов’язки ректора АПСВТ Віктор Борисович Сухомлин. Він озвучив плани керівництва на новий навчальний рік, окреслив пріоритети в організації навчального процесу та надав розпорядження щодо урочистої зустрічі нових студентів, яка відбудеться у середині вересня. У першому семестрі заходи, передбачені розкладом, для здобувачів усіх освітніх рівнів проходитимуть у дистанційному форматі – відповідні практики успішно опрацьовані протягом минулих років.

Учасниками зустрічі було одноголосно прийнято зміни до Статуту АПСВТ, ініційовані Засновником Академії Федерацією профспілок України та попередньо обговорені колективом.

На Зборах також було ухвалено рішення про розробку нового Колективного Договору, який враховуватиме пропозиції усіх членів трудового колективу щодо прав та обов’язків співробітників Академії, умов праці, соціального захисту тощо.