22.01.2023 - 13:30
Із Днем Соборності України!
Сьогодні український народ відзначає важливу дату багатовікової історії День Соборності - свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Пам’ятаємо історичні події й віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю кращих синів української землі, залишатиметься непорушною.
Щиро вітаємо всіх з Днем Соборності! Бажаємо мужності народу, великої сили і могутності, незламності, взаємоповаги і розуміння, вірних цілей і високих прагнень, одного чистого і мирного неба на всіх. Бажаємо завжди любити свою країну, пишатися своєю історією та величним народом.
Лише в єдності дій та соборності душ можна досягти розквіту країни, побудувати вільну й демократичну Україну, якою пишатимуться наші нащадки.
Україна вкотре змушена боротися за свою єдність, незалежність та свободу. За час повномасштабної війни, яку розв’язала росія, український народ довів, що він є сильною і незламною нацією.
Тож давайте і надалі тримати стрій та гордо крокувати до перемоги!
У єдності наша сила! Зі святом національного єднання!
![](/sites/default/files/resize/u22/hand_painted_watercolour_ukraine_flag_2403%20%5B%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B9%5D-300x213.png)