Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

31.05.2023 - 23:09

31 травня 2023 року, півзахисник національної збірної України, Тарас Степаненко отримав диплом європейського зразка про здобуття другої вищої освіти за спеціальністю «Спортивне право». Вітаємо капітана Футбольного клубу «Шахтар» Донецьк, члена Правління Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів, з таким солідним досягненням, яке підкреслює його велику працьовитість та бажання самовдосконалюватися!

Тарас – чудовий приклад для інших футболістів. Його сьогоднішній здобуток – яскрава демонстрація того, що людина з мотивацією здатна відкривати для себе нові можливості, підкорювати нові висоти та поєднувати спортивну кар’єру із освітою. Тарас Степаненко став першим футболістом-випускником, який скористався можливістю отримати другу вищу освіту завдяки тристоронньому Меморандуму про співпрацю, підписаному Президентом Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів, головою Всеукраїнської професійної спілки «Футбол України», Іреком Гатаулліним та ректором Академії у 2021 році. Головна мета цього Меморандуму - отримання членами Профспілки та членами Асоціації – професіональними футболістами та футболістками, якісної вищої освіти, практичних знань і навичок, які допоможуть їм адаптуватися до повсякденного життя та працевлаштуватися після завершення спортивної кар’єри.  
Диплом футболісту збірної України вручив ректор Академія праці, соціальних відносин і туризму Академія праці, соціальних відносин і туризму #Академії праці, соціальних відносин і туризму Віктор Сухомлин. В Урочистості вручення диплому взяли участь проректори, декани факультетів, завідувачі кафедр, а також заступник Голови ВПС «Футбол України» Лариса Степаненко.
Наразі в Академії навчаються й інші футболісти та футболістки, які здобувають першу вищу освіту за спеціальностями «Спортивне право», «Психологія», «Менеджмент» тощо.