Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

03.01.2024 - 14:43

Напередодні різдвяних свят завідувач кафедри спеціальних туристичних дисциплін Павельчук Євген Михайлович привіз і передав чергову партію гуманітарної допомоги з Європи. Цього разу це були медичні товари від Української пластової організації в Парижі. Які були передані Волинському обласному госпіталю Ветеранів війни. 

 Для потреб медичного закладу було передано: перев’язочні матеріали, одноразові операційні халати, антисептики, вітаміни, катетери, ортопедичні бандажі, пов’язки, а також милиці та інвалідні візки.  

 Окрім викладання в нашій Академії, та розвитку туристичної компанії СТуК-тревел, Євген Михайлович вже 2 роки активно займається волонтерством. 

 З перших днів війни, спільно з друзями займався пошуком та доставкою автомобілів, та інших технічних засобів для наших військових. Особисто зміг допомогти знайти та перевіз 5 автомобілів.

 На особистому мінібусі, та за підтримки туристичної компанії СТуК-тревел, регулярно перевозив гуманітарну допомогу для населення, військових та медичних закладів України. 

 Загалом за 2 роки, особисто було здійснено більше 50 поїздок по Україні та за кордон у цілях перевезення гуманітарних вантажів. За кермом, у волонтерських цілях, особисто проїхав більше 100 тисяч кілометрів і не думає зупинятись! 

 Закликаємо вас теж продовжувати допомагати нашим військовим, населенню, та наближати нашу перемогу! 

 Слава Україні!