Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

27.02.2024 - 10:36

Презентація дослідження доцента кафедри фінансів Людмили Гуляєвої «Потреби та оцінка залученості жінок з інвалідністю та матерів дітей з інвалідністю до ініціатив громадянського суспільства  в умовах широкомасштабної війни в Україні»

 

Коли? 28 лютого 2024 року,  16:00 -17:30 за Київським часом.

Де? Онлайн, ZOOM: https://us06web.zoom.us/j/88387391729?pwd=UG9mTmc5T2NpZ2VXRS9XcnNSOGdYQT09

Спікерка: авторка дослідження  - Людмила Гуляєва, кандидатка економічних наук, доцентка кафедри фінансів Академії праці, соціальних відносин і туризму (Україна), запрошена дослідниця Масачусетського технологічного інституту (США), громадська активістка.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/cFsZ4a3StYN2r2kL9

Про що йтиме мова? Будуть представлені результати онлайн опитування та пошукаємо відповіді на запитання:

Якими є потреби  жінок з інвалідністю та жінок -матерів дітей з інвалідністю у підтримці з боку організацій громадянського суспільства?

Якою є залученість жінок з інвалідністю та жінок -матерів дітей з інвалідністю до діяльності існуючих організацій громадянського суспільства та які  формати участі найбільш поширені?

Які  умови та фактори  сприяють формуванню активної громадської позиції жінок та їх участі   у ініціативах громадянського суспільства в умовах війни?

Які  негативні та обмежуючі фактори  заважають жінками активно брати участь в ініціативах громадянського суспільства?

Як широкомасштабна війна вплинула  на залученість жінок з інвалідністю та матерів дітей з інвалідністю до ініціатив громадянського суспільства?

Програма заходу

16-00 -16-05 Вступні слова

16-05 -16-40 Презентація дослідження

16-40-17-10  Дискусія щодо теми дослідження з запрошеними експертами

17-10 - 17-30  Відповіді на запитання, обговорення.

 

Ця подія створена Гуляєвою Людмилою Петрівною   за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.