Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

Навчально-практичний посібник
Автор(-и): 
Половко М.В., Рак В.С., Степанченко В.В.
Вихідні дані: 
Київ: Олан, 2004.
Кількість сторінок: 
255

У посібнику наведені дані про законодавчу та нормативну базу охорони праці в Україні, відображені основні принципи організації роботи з охорони праці, визначені основні завдання та функції роботодавця по забезпеченню здорових та безпечних умов праці на виробництві. Матеріал викладений у послідовності дій роботодавця, необхідних для відкриття та експлуатації підприємства у чинному правовому полі, з посиланням на законодавчі та нормативні акти. Наведена схема державного управління охороною праці, функції та повноваження органів державної виконавчої влади різних рівнів і відповідальність роботодавців за невиконання вимог законів та нормативних актів з охорони праці.

Посібник розрахований на студентів та викладачів вищих навчальних закладів І—IV рівнів акредитації. Може бути використаний як підручник при підвищенні кваліфікації та самостійної підготовки профспілкових діячів, які у своїй роботі безпосередньо займаються питаннями з охорони праці.

Видання становить значний інтерес для керівників та спеціалістів підприємств малого та середнього бізнесу, які не мають спеціальної підготовки з охорони праці, фахівців органів державного управління, тим, хто займається питаннями організації малого і середнього бізнесу.

ДодатокРозмірЗавантажитиПродивитись
Анотація та зміст книги81.02 KBЗавантажитиПродивитись