Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

На базі Академії у співробітництві з Управлінням з фізичної культури і спорту Міністерства освіти України була заснована і працює Футбольна асоціація студентів м. Києва (ФАСК). Президент — зав. кафедрою Гринь А. Р.

Метою діяльності ФАСК є організація та об’єднання зусиль для розвитку студентського футболу у м. Києві.

Футбольною асоціацією проводиться регулярний Чемпіонат та першість м. Києва серед вищих закладів освіти, а також турніри з міні-футболу серед студентів, викладачів та працівників вузів.

З 2000 року збірна команда ФАСК почала виступати в офіційних Міжнародних та Всеукраїнських змаганнях серед студентів. Так, у 2000 р. збірна команда м. Києва, виступаючи на найбільшому міжнародному студентському турнірі з футболу у м. Гронінген (Нідерланди), завоювала І місце, перемігши у фіналі команду Польщі з рахунком 2:0.

У травні 2001 р. збірна команда ФАСК з футболу, виступаючи на V літній Універсіаді України, вперше в своїй історії посіла І місце та завоювала звання Чемпіонів Універсіади.

У 2003 р. на VІ літній Універсіаді України наші хлопці вдруге завоювали звання Чемпіонів. Команду до цих змагань готували викладачі кафедри фізичного виховання А .Р. Гринь (зав. кафедри, доцент) і Л. М. Кубяк (ст. викладач). За перемоги у V та VІ літніх Універсіадах гравцям команди були присвоєні звання «Кандидатів у майстри спорту», а 8 гравців були запрошені до провідних футбольних клубів України І і ІІ ліг.

У 2005 р. на VII літній Універсіаді України наша команда втретє поспіль завоювала звання Чемпіонів Універсіади. Такого результату не досягала ще не одна команда-учасниця студентських всеукраїнських змагань.

Збірна команда Футбольної асоціації студентів м. Києва
м. Гронінген - Нідерланди 4 червня 2000 р.

Збірна команда м. Києва з футболу
Чемпіон VІ літньої Універсіади України
м. Ірпінь 18травня 2003 року

Збірна команда м. Києва з футболу
Чемпіон V літньої Універсіади України
20 травня 2001 року

Окрім того, футбольна збірна постійно приймає участь у різних турнірах, а саме: М. М. Кірсанова, О .О. Макарова тощо.

ФАСК проводить регулярні Чемпіонати м. Києва з футболу серед вищих закладів освіти за календарем осінь-весна, турніри з міні-футболу серед студентів та викладачів, серед банків та комерційних структур, а також Кубок з футболу та Універсіади.