Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

06.03.2018 - 20:57

6 березня 2018 р. в стінах Академії успішно проведено науково-практичний семінар «ЦПК України: новели та практика застосування». Судді, адвокати, представники ДВС, ДСЗ та Мінюсту професійно проаналізували новели ЦПК України і практику їх застосування, а студенти Академії долучилися до обговорення проблемних питань і актуалізували свої знання з цивільно-процесуального права. 

Своїх представників на захід делегували різні партнерські організації: Міністерство юстиції України, Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України, Асоціація адвокатів України, ВПО «Юридична сотня», ВГО «Вільні», ВГО «Журналісти проти корупції», ГО «Почни з себе!».

За результатами зустрічі напрацьовано матеріал для навчально-методичних документів з окремих дисциплін освітньо-професійної програми 081 «Право». Студенти Академії також долучилися до обговорення проблемних питань і актуалізували свої знання з цивільно-процесуального, цивільного, сімейного та трудового права. Кожен з учасників отримав сертифікат участі, завізований організаторами заходу.

Для науково-практичного вивчення новел Кримінально-процесуального, Господарсько-процесуального кодексів та Кодексу адміністративного судочинства України Академією анонсовано плани щодо організації наступних подібних заходів.

Колектив юридичного факультету АПСВТ дякує ректору Академії Вікторії Василівні Буяшенко, спікерам нашого заходу та партнерським організаціям за спільну результативну роботу!