Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

12.11.2018 - 18:39

Минулого тижня викладачі Академії відвідали з лекціями польській університет Collegium Civitas за програмою «Staff mobility for Teaching To/From Partner Countries» (The Erasmus+ Programme).

05 - 09 листопада 2018 року завідувачка кафедри фінансів АПСВТ Ткаченко Яніна Станіславівна та завідувачка кафедри маркетингу АПСВТ Олена Антонівна Корчинська читали лекції у Варшаві в приватному університеті Collegium Civitas. Викладання здійснювалось англійською мовою для широкої інтернаціональної аудиторії - майбутніх бакалаврів, магістрів, а також слухачів відкритих груп з різних країн. 

Лекції наших викладачів, які охоплювали різноманітні економічні сфери - сучасні виклики для маркетингу, особливості фінансової та банківської сфери України та світу, - викликали жвавий інтерес аудиторії та кожного разу завершувались її аплодисментами.

Академія продовжуватиме розвивати програми викладацької та студентської мобільності в рамках міжнародного співробітництва. Долучайтеся, спілкуйтеся з усім світом, розширюйте свої освітні горизонти!