Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

28.02.2023 - 20:35

 28 лютого 2023 року під головуванням в.о. ректора Віктора Сухомлина відбулося засідання Вченої ради Академії.

Порядок денний відкривав Віктор Сухомлин, який інформував членів вченої ради про підсумки діяльності за травень 2022 - січень 2023 та поточні завдання Академії. У доповіді він закцентував увагу на скороченні боргу та вжиті вимушені заходи щодо збалансування бюджету АПСВТ в поточному році.

Основні меседжі: діяльність АПСВТ за 2022 рік та подяка колегам за стійкість, відповідальну громадянську позицію та справжню незламність у воєнний час.

Головні тези: 

- завдяки єдності колективу та накопиченому досвіду дистанційної роботи під час пандемії Covid-19, Академія не припиняла освітнього процесу протягом усього повномасштабного вторгнення;

- підготовка до відзначення 30-ріяччя Академії.

 
  Про забезпечення якості освіти в Академії (за підсумками сесії першого семестру), стан та шляхи удосконалення організації дистанційного навчання, самостійної роботи студентів у кризових умовах з використанням навчально-інформаційного порталу Академії висвітив проректор з навчально-наукової роботи Ігор Чорнодід. Він закцентував на особливостях освітнього процесу, початку нового семестру і озвучив спільні завдання, які торкаються  наповнення електронних навчальних курсів  тощо.
Затверджено Положення про систему забезпечення якості  вищої освіти в АПСВТ.


Також виступила голова профкому студентів Морозова Анастасія із результатами діяльності студентського самоврядування АПСВТ.

 

 Декан юридичного факультету Ярослав Журавель виніс на затвердження загальноакадемічну тему «Правове забезпечення публічного адміністрування та національно-безпекової сфери».
 
На розгляд членів ради ряд організаційних питань винесла завідувачка відділу аспірантури Тетяна Петрівна Лесюк.