Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

21.04.2023 - 20:42

З метою створення науково-практичної платформи для вироблення пропозицій щодо вдосконалення законодавства про місцеве самоврядування науковою школою муніципального права Академії праці, соціальних відносин і туризму за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» в грудні 2022 року було організовано та проведено Всеукраїнський конкурс «Краща наукова праця з муніципального права» та Шосту Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Муніципальна реформа в контексті євроінтеграції України: позиція влади, науковців, профспілок та громадськості».
За результатами проведених заходів було напрацьовано та узагальнено пропозиції щодо внесення змін до законодавства про місцеве самоврядування в Україні. Узагальнені пропозиції були направлені на розгляд Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури України та Комітету Верховної ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Детальніше з пропозиціями можна ознайомитися за ПОСИЛАННЯМ.
Окрім цього, за результатами заходу підготовлено та опубліковано тези доповідей Шостої щорічної всеукраїнської науково-практичної конференції, в яких містяться обґрунтування і детальний опис пропозицій щодо внесення змін до муніципального законодавства. Детальніше з тезами доповідей можна ознайомитися за посиланням: https://www.socosvita.kiev.ua/node/2718.
З детальною інформацією про Всеукраїнський конкурс «Краща наукова праця з муніципального права» та Шосту Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Муніципальна реформа в контексті євроінтеграції України: позиція влади, науковців, профспілок та громадськості» можна ознайомитись, переглянувши відео за посиланням: . https://fex.net/ru/s/rmvxefo.

 Академія праці, соціальних відносин і туризму не завжди розділяє усі пропозиції з даного переліку, а лише визначає кращі із сформованих за підсумками Конкурсу та Конференції.

ДодатокРозмірЗавантажитиПродивитись
Legislative Proposals for VRU_MCTID_LG ConfereceCompetition Papers_updated 180423+.pdf206.44 KBЗавантажитиПродивитись
доповіді - Шоста ЩНПК Муніципальна реформа.pdf3.65 MБЗавантажитиПродивитись