Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

17.01.2024 - 10:08

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПІДГОТОВЧИЙ ЗАХІД ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ, СОЦІАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ТУРИЗМУ ПЕРЕД ПРОХОДЖЕННЯМ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ

Студенти Академії праці, соціальних відносин та туризму проходять виробничу практику на базі кращих підприємств України під керівництвом досвідчених викладачів Академії та головних спеціалістів підприємств. 

Так, 17 січня 2024 року було проведено інструктаж з техніки безпеки та охорони праці для здобувачів факультету економіки, соціальних технологій та туризму зі спеціальностей «Маркетинг», «Фінанси, банківська справа та страхування».

Інструктаж проведено на високому методичному рівні начальником відділу з охорони праці АПСВТ Мартинюком А.М. та завідувачами кафедр Писаренко Н.В., Ткаченко Я.С. Студентам доведено інструктаж, в ході якого було розглянуто основні правила електробезпеки, пожежної безпеки, санітарно-гігієнічних умов праці, а також спеціальні безпекові вимоги в умовах дії правового режиму воєнного часу та обов’язки студентів при проходженні виробничої практики.

Зустріч пройшла в дружній атмосфері, декан Шолудченко С.В. привітав студентів з початком етапу практичної підготовки в поточному навчальному році, побажав успішного та цікавого проходження виробничої практики на обраних підприємствах. Студенти-практиканти отримали відповіді на актуальні питання від керівників практики. По закінченню заходу всі присутні студенти засвідчили ознайомлення з інструктажем з охорони праці особистими підписами у відповідних журналах.