Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

26.02.2021 - 14:52

25 лютого 2021 р. на факультеті економіки та бізнесу Київського національного університету технологій та дизайну пройшов круглий стіл на тему «Удосконалення практики захисту прав споживачів фінансових послуг в умовах цифровізації та європейського поступу України» в рамках впровадження у Київському національному університеті технологій та дизайну Модуля Жана Моне «Роль захисту споживачів фінансових послуг для фінансової стабільності в цифрову епоху: європейські підходи».

Кафедра фінансів Академії праці, соціальних відносин і туризму долучилася до круглого столу в особі к.е.н., доцента Гуляєвої Людмили Петрівни, що виступила з доповіддю на тему "Підвищення фінансової грамотності людей з інвалідністю як запорука безпечного споживання фінансових послуг".

З вітальним словом до учасників круглого столу звернулася проректор з наукової та інноваційної діяльності, д.е.н., професор Людмила Ганущак-Єфіменко. Основним модератором зустрічі виступила декан факультету економіки та бізнесу, д.е.н., професор Олександра Ольшанська. З презентаціями, які викликали жваву дискусію та багато запитань як від студентів, так і від викладачів, виступили такі спікери: Ніколь Борт, проєктний менеджер, платформа «ФінСкарга», з  доповіддю: «ФінСкарга – незалежна платформа медіації скарг споживачів фінансових послуг»; Наталія Єсіна, Українська Гельсінська спілка з прав людини, координаторка правопросвітнього напряму, тема доповіді: «Практика відновлення порушених прав вимушено переселених осіб-споживачів фінансових послуг»; Дарков Василь Миколайович, ГО «Всеукраїнське об’єднання споживачів страхових послуг», голова правління, Об’єднання учасників фінансового ринку України, голова комітету з питань захисту прав та законних інтересів споживачів фінансових послуг, експерт Національного банку з питань захисту прав споживачів фінансових послуг, тема доповіді: «Законодавче забезпечення захисту прав та законних інтересів споживачів фінансових послуг»; Ольга Швагер, Сумський державний університет, асистент кафедри міжнародного, європейського права та цивільно-правових дисциплін, тема доповіді: «Діджиталізація ринку фінансових послуг: питання захисту прав споживачів»; Viktoriia Koilo, PhD, Associate Professor, Norwegian University of Science and Technology (Ålesund), тема доповіді: «Interaction of financial services consumers with financial institutions in Norway»; Катерина Черкашина, Київський національний торгово-економічний університет, кандидат економічних наук, доцент, тема доповіді: «Moral hazard у площині взаємовідносин учасників ринку фінансових послуг»; Вікторія Кремень, Київський національний університет технологій та дизайну, доктор економічних наук, тема доповіді: «Вплив політики захисту прав споживачів фінансових послуг на фінансову стабільність»; Антоніна Вергун, Київський національний університет технологій та дизайну, кандидат економічних наук, доцент, тема доповіді: «Модуль Жана Моне ЄС Еразмус+ «Роль захисту споживачів фінансових послуг для фінансової стабільності в цифрову епоху: європейські підходи» та його вплив на обізнаність споживачів фінансових послуг».

Дякуємо команді викладачів Модуля Жана Моне – д.е.н., проф. Вікторія Кремень, к.е.н., доц. Антоніна Вергун та к.е.н., доц. Андрій Семеног за унікальний за тематикою та змістовністю наповнення фаховий круглий  стіл.