Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

  Кашина Ганна Сергіївна 

 завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, доцент

У 2012 році захистила кандидатську дисертацію у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманов за спеціальністю 13.00.02 теорія і методика навчання (технічні дисципліни) на тему «Реалізація наступності навчання фізики, електротехніки та електроніки студентів транспортних коледжів».

У 2020 році захистила докторську дисертацію у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманов за спеціальністю 13.00.04 теорія і методика професійної освіти на тему «Теоретико-методичні засади інформаційно-технологічного забезпечення природничо-гуманітарної підготовки педагогів у системі післядипломної освіти».

Наукові інтереси пов‘язані із теорією та практикою впровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в освіту.

Автор понад 150 наукових публікацій, у тому числі, у наукових фахових виданнях України, у зарубіжних виданнях, з них, що індексуються  міжнародними наукометричними базами даних (Scopus, WOS, та ін.), серед них 7 монографій (найбільш значущі: «Формування професійної компетентності майбутніх фахівців автомобільного транспорту в процесі навчання електротехніки та електроніки», «Теоретико-методичні основи науково-природничого підготовки вчителів технологій в системі післядипломної освіти засобами інформаційно-технологічного забезпечення »,« The system of mixed learning in teachers in the system of postgraduate education »і ін.), 7 навчальних посібників, серед яких 1 мають гриф Міністерства освіти і науки України  та інші. У наукових працях Г. Кашина актуалізуються сучасні напрямки теорії та методології в області, як педагогіки, так і організації та управління інформаційно-технологічним забезпеченням освітнього процесу.

Керує науковим пошуком аспірантів, PhD студентів, магістрів та бакалаврів.

Експерт у предметній комісії Міністерства освіти і науки України з рецензування електронних підручників та платформ.

Проектна історія участі виконавцем в дослідженнях: міжнародний проект за програмою Європейського Союзу Tempus IV «Освітні вимірювання в інформаційному суспільстві, адаптовані до стандартів ЄС» (№ 1450209 - TEMPUS випуску 2008 - SE - JPCR); Всеукраїнського експерименту «Електронний підручник для загальної середньої освіти (E-book for secondary education (EBSE)) (наказ Міністерства освіти і науки України від 31.08.2018 № 958); державних проектів на замовлення МОН України «Теоретичні та методичні основи формування системи післядипломної освіти на засадах сталого розвитку» за замовленням міністерств освіти України (2017-2019 рр.), «Хмари орієнтовані системи навчання майбутніх вчителів» на замовлення Міністерства освіти України (2017- 2018), «Модернізація системи підвищення кваліфікації вчителів на основі концепції нової української школи» на замовлення Міністерства освіти України (2019-2021 рр.).