Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

Навчально-практичний посібник для модульної системи навчання
Автор(-и): 
Рак В.С., Половко М.В., Степанченко В.В.
Вихідні дані: 
К.: Видавництво ФПУ, 2004.
Кількість сторінок: 
120

У посібнику наведені дані про законодавчу та нормативну базу охорони праці в Україні, відображені основні принципи організації роботи з охорони праці, визначені основні завдання та функції роботодавця по забезпеченню здорових та безпечних умов праці на виробництві, наведені елементи навчання і перевірки знань із зазначених вище питань.

Навчальний посібник побудовано за модульною структурою. Це забезпечує можливість поділити навчальний матеріал на окремі функціональні розділи, пристосувати зміст навчання й шляхи його засвоєння до індивідуальних потреб студентів та слухачів. 

Розрахований на студентів та викладачів вищих навчальних закладів І - IV рівнів акредитації при вивченні курсу «Основи охорони праці», «Охорона праці в галузі».

Становить значний інтерес як навчально-методичний посібник для фахівців органів державного управління, які займаються питаннями організації малого та середнього бізнесу, керівників і спеціалістів підприємств малого та середнього бізнесу, які не мають спеціальної підготовки з охорони праці для самостійного вивчення окремих питань. Видання може бути використано як підручник при підвищенні кваліфікації профспілкових працівників, які у своїй роботі безпосередньо займаються питаннями охорони праці.

ДодатокРозмірЗавантажитиПродивитись
Анотація та зміст книги68.5 KBЗавантажитиПродивитись