Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

Навчальний посібник
Автор(-и): 
Осовий Г.В., Жуков В.І., Руденко В.М., Семеніхін В.О.
Вихідні дані: 
К.: АПСВ, 2005.
Кількість сторінок: 
411

Навчальний посібник написаний відповідно до діючої програми курсу «Економіка праці й соціально-трудові відносини». У ньому висвітлено теоретичні і практичні питання формування та регулювання соціально-трудових відносин. Розкрито систему СТВ в Україні, роль держави, профспілок і роботодавців у соціальному діалозі, їх вплив на вдосконалення відносин у сфері праці. Значна увага приділяється колективно-договірному регулюванню соціально-трудових відносин та механізму вирішення трудових спорів, зарубіжному досвіду оптимізації відносин між працею і капіталом, діяльності Міжнародної організації праці.

Для студентів, викладачів вищих навчальних закладів та системи підвищення кваліфікації кадрів, роботодавців, профспілок, науковців, які досліджують проблеми соціально-трудових відносин. 
Члени авторського колективу, які мають безпосереднє відношення до нормотворчої роботи та формування системи соціально-трудових відносин в Україні, висловлюють сподівання, що навчальний посібник буде корисним не тільки для студентів, а й для викладачів вузів, соціальних партнерів та широкого кола читачів.

ДодатокРозмірЗавантажитиПродивитись
Анотація та зміст книги128.04 KBЗавантажитиПродивитись