Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

Співак Віктор Миколайович, доктор політичних наук, доцент.

Є автором понад 130 наукових праць, 33 серед яких — підручники і посібники з політології та права, підготовлені одноосібно та у співавторстві.

Сфера наукових інтересів — суспільні, державно-правові, культурно-цивілізаційні перетворення в сучасному світі, зокрема в Україні, за умов глобалізації; формування нових парадигм наукового пізнання суспільно-політичних процесів.

Викладання дисциплін: глобалістика, цивільне право, сімейне право, житлове право.

 

 

Іванов Андрій Вікторович, старший викладач кафедри цивільного та трудового права.
Народився 14 квітня 1982 року. У 2004 році закінчив Національну академію Служби Безпеки України, спеціальність – філологія/переклад (перекладач французької та англійської мов). У 2009 році закінчив Київський національний Університет внутрішніх справ за спеціальністю правознавство.

З 2017 року працює за сумісництвом на кафедрі цивільного і трудового права. 

 
 

 

 

Муляр Галина Володимирівна, кандидат історичних наук, доцент кафедри цивільного та трудового права.

Народилася 11.01.1973 р. у м. Івано-Франківську.

У 2005 році закінчила Закарпатський державний університет, отримавши кваліфікацію «спеціаліста з правознавства». У 2009 році закінчила Рівненський державний гуманітарний університет за кваліфікацією «вчитель історії». У 2011 році закінчила Рівненський державний гуманітарний  університет за кваліфікацією «викладач історії у вищих навчальних закладах». У 2015 році закінчила  аспірантуру кафедри документознавства і музейної справи Волинського національного університету імені Лесі Українки та захистила кандидатську дисертацію на тему: «Пам’яткоохоронна діяльність в Україні у 1944–1991 рр. (на прикладі Волинської і Рівненської областей)» за спеціальністю 07.00.01 – історія України.

З 01.09.2012 по теперішній час працює викладачем юридичних дисциплін та історії України в Київському професійно-педагогічному коледжі імені Антона Макаренка.

З вересня 2016 року працює (за сумісництвом) викладачем кафедри цивільного та трудового права Академії праці, соціальних відносин і туризму.

Авторка навчальних посібників «Адміністративні основи забезпечення суспільної безпеки», «Адміністративне право України» та конспекту лекцій «Фінансове право».

 

Корнєєв Юрій Валентинович, доцент кафедри цивільного і трудового права. Кандидат юридичних наук, доцент.

У 1999 р. закінчив Національну Академію Внутрішніх справ. Працював у м. Ірпінь у Національній Академії Державної Податкової Служби України.

З 2016 року працює сумісником  кафедри цивільного і трудового права.

 

 

 

 

Римаренко Ігор Васильович, старший викладач кафедри цивільного та трудового права.

Закінчив Державний педагогічний університет ім. Драгоманова у 1995 р. за спеціальністю історія і правознавство, керівник творчих об’єднань молоді. З 1995 асистент - кафедри трудового та цивільного права АПСВТ ФПУ. З 2001 р. - член партії Батьківщина. Був депутатом Коцюбинської селищної ради 2 скликання.

З 2003 року - старший викладач кафедри цивільно-правових дисциплін АПСВТ.  

 
 
   

Циганчук Наталія Антонівна, кандидат юридичних наук, доцент.Басай Наталія Михайлівна, кандидат юридичних наук, доцент.

У 2009 році закінчила Одеську національну юридичну академію за спеціальністю « Правознавство» та здобула кваліфікацію магістр права.

Протягом 2009-2012  років працювала на посаді старшого викладача Івано-Франківської філії Одеської національної юридичної академії (за сумісництвом). У 2012 році захистила кандидатську дисертацію та отримала науковий ступінь кандидата юридичних наук. Протягом 2007-2013 років працювала помічником приватного нотаріуса та заступником начальника відділу нотаріату головного управління юстиції. У 2012 році отримала Свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю. Протягом 2013-2015 років - доцент кафедри цивільно-правових відносин університету економіки та права «КРОК».

З вересня 2016 по теперішній час доцент кафедри цивільного та трудового права Академії праці, соціальних відносин і туризму. У 2016 році підвищувала кваліфікацію в Українській  школі законотворчості Інституту законодавства Верховної Ради України.

У 2017 році пройшла міжнародне стажування та отримала Сертифікат (4 кредити ECTS, European Community Course Credit Transfer System) на міжнародному  освітньо-науковому  форумі «Права людини: теорія та практика», присвяченому розвитку професійних якостей та компетентності юриста у сфері захисту прав людини (Польща).

Басай Олександр Вікторович - доктор юридичних наук, професор. 

Народився 4 квітня 1982 році. 

З 1998 р. по 2003 р. навчався у Прикарпатському університеті ім. В.Стефаника. В 2015 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук. 

З 2004 р. по 2011 р. – приватний нотаріус Івано-Франківського МНО; у 2011 р – начальник відділу легалізації об’єднань громадян та реєстрації друкованих засобів масової інформації Головного управління юстиції у Київській області.  Працював заступником керівника апарату Київської обласної державної адміністрації та заступником голови Київської обласної державної адміністрації. З 2014 р. по 2017 р. – директор юридичного департаменту УДППЗ «Укрпошта». 

З 2017 р. по теперішній час - заступник директора Філії «Управління «Укргазтехзв`язок » ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».  

Відзначений Подякою Прем’єр-міністра України та Почесною грамотою ЦВК.  

З вересня 2016 по теперішній час - професор кафедри цивільного та трудового права Академії праці, соціальних відносин і туризму (за сумісництвом).  

Є автором більше 50 наукових праць.

 

  • Завидняк Ірина Олександрівна - кандидат юридичних наук, доцент
  • Пружанська Тетяна Петрівна  - старший викладач