Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

11.06.2012 - 17:00

     30 травня 2012 року  в Академії праці і соціальних відносинах ФПУ відбулося урочисте вручення дипломів «Магістрів з права» та «Спеціалістів з права» випускникам  юридичного факультету денної та заочної форм навчання.

     1 червня 2012 року в Академії відбулося урочисте вручення дипломів «Бакалаврів з права» випускникам юридичного факультету денної та заочної форм навчання.

     Урочисте вручення дипломів випускникам відбулося в актовій залі Академії з рук декана в святковій атмосфері під оплески колег, рідних та викладачів.

    До випускників з привітальним словом звернулись проректор з науково-педагогічної роботи Коваленко Сергій Миколайович, проректор з наукової роботи Головко Ярослав Дмитрович, декан юридичного факультету Щотова Юлія Миколаївна, завідувачі кафед Лазько Гюльназ Заурівна, Журавель Ярослав Володимирович, Кудін Сергій Володимирович, Лановенко Ігор Ігорович та інші викладачі факультету.

    Зі словами щирої вдячності та глибокої шани від випускників факультету до професорсько-викладацького складу та присутніх батьків звернулися випускники факультету Олег Черних, Олег Джурбій та Назар Діордіца.